Прилади фірми MRU GmbH - надійний інструмент професіоналів

Фірма MRU GmbH (74172 NSU-Obereisesheim Федеративна республіка Німеччина), з 1984 року спеціалізується на проектуванні, виробництві та збуті високоякісних систем аналізу газів, аналізаторів вихлопних газів автомобілів, шукачів витоків газу, прецизійних цифрових манометрів, термометрів, термоанемометрів та термогігрометрів. Фірма MRU GmbH виробляє як серійні прилади для наладчиків котлів, так і газоаналізатори на спеціальне замовлення клієнтів для різних потреб – від налагоджування настінного котла до автоматизованого керування процесом згорання палива в енергетиці.

Вимірювальні прилади фірми, в залежності від застосування, використовують як електрохімічні сенсори, так і оптоелектронні – на базі інфрачервоного методу газоаналізу. Можуть застосовуватись також системи з цирконієвими або парамагнітними сенсорами для вимірювання концентрації кисню. Доповнюють цей спектр продукції прилади, що вимірюють пил та димність.


Метою фірми є виявлення нових сегментів ринку. Поряд з класичними областями застосування в теплотехніці, особливо цікавими є такі галузі промисловості, як енергетика, скляна, пивоварна, паперова та компресорні станції. Підприємство виготовляє для цих клієнтів високоточну портативну, стаціонарну та оптоелектронну вимірювальну техніку.


Пріоритетним є технічне забезпечення виконання вимог природозахисного законодавства доступною електронною, мікропроцесорною вимірювальною технікою зручною в користуванні.


Такі різноманітні завдання стоять перед аналітичною технікою, але всі вироби фірми MRU GmbH мають такі спільні характеристики: надійні, ефективні, недорогі і безвідмовні в експлуатації.


Виробництво

На сучасному складальному виробництві та у прекрасно оснащених лабораторіях на заводі в Obereisesheim кваліфіковані працівники виготовляють високоякісні електронні та електрохімічні компоненти відомого у всьому світі стандарту якості.


Продаж

Фірма продає свою продукцію по всьому світу. Ще одним із головних завдань фірми є технічна підтримка всіх проданих замовникам приладів в післягарантійний період і тому вона постійно розширює та покращує та вдосконалює сервісну службу. Створена розгалужена система сервісно-торгових центрів, в яких можна отримати вичерпну технічну консультацію, придбати прилад, провести сервісне обслуговування та ремонт приладу.

В Україну офіційно прилади почали поступати в 1999 році, після сертифікації Держстандартом. В Україні такий центр є у Львові, див. розділ “Контакт”. В розділі “Продукція” приведені основні технічні характеристики цих приладів.